Boekenmarkt in Damme

Boekenmarkt Damme met Petra Podevyn

Deel dit bericht

Wat was het een leuke boekenverkoop en signeersessie in Damme! Je kon me op maandag 15 augustus begroeten aan mijn boekenstand samen met de West-Vlaamse auteur Saskia Lauwagie.

Ook mijn trouwe fan en fantastische proeflezer Petra Podevyn kwam langs voor een gezellige babbel. Het was fijn om jou en je man Geert De Pauw eens in levenden lijve te ontmoeten. šŸ˜‰

Wil je weten wanneer ik opnieuw op een boekenmarkt sta? Meer info vind je op mijn Events-pagina.

 

Boekenmarkt Damme met Saskia Lauwagie

Lees meer nieuws

Boekenmarkt

Lentebraderie Everberg

Genoten van een succesvolle boekenverkoop tijdens de stralende lentebraderie in Everberg! Op 18 mei 2023 zagen mijn vrouw Sara en ik verschillende bekende gezichten terug

Lees verder >
Lancering van twee thrillers
De mythosmoorden

Deel twee ‘De valhallamoorden’ en standalone novelle ‘Bellis en het beest’ uit mijn thrillerreeks ‘De mythosmoorden’ zijn nu overal verkrijgbaar.

Voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Chris Carter.

Vraag mij gerust om een gesigneerd exemplaar via het contactformulier.