Boekenmarkt in Damme

Boekenmarkt Damme met Petra Podevyn

Deel dit bericht

Wat was het een leuke boekenverkoop en signeersessie in Damme! Je kon me op maandag 15 augustus begroeten aan mijn boekenstand samen met de West-Vlaamse auteur Saskia Lauwagie.

Ook mijn trouwe fan en fantastische proeflezer Petra Podevyn kwam langs voor een gezellige babbel. Het was fijn om jou en je man Geert De Pauw eens in levenden lijve te ontmoeten. šŸ˜‰

Wil je weten wanneer ik opnieuw op een boekenmarkt sta? Meer info vind je op mijn Events-pagina.

 

Boekenmarkt Damme met Saskia Lauwagie

Lees meer nieuws

De heraklesmoorden
2de plaats
Publieksprijs VN Thrillergids

Realiteit en mythologie lijken samen te komen wanneer een moordenaar zich door de twaalf werken van Herakles laat inspireren.

Voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Chris Carter.

Deel 1 van de reeks ‘De mythosmoorden’.Ā